XXV. 5vös 5km   2013. szeptember 25.

 

Helyezés

Férfi/Nő absz.

Közép-iskolás

Bp-i hallg.

ELTE hallgató / dokto-randusz.

ELTE oktató / fiatal oktató

Szenior

Rajt-szám

Név

szül. év

Eredmény

Intézmény.

Kar

Kategória

Nem

Tanszéki csapat

Családi csapat

Cég Egyesület

1

1

 

 

 

 

 

482

Deli Gergely

1987

0:16:04

 

 

egyéb

férfi

 

 

Esztergomi Futóművek

2

2

 

 

 

 

 

277

Balázs Levente

1985

0:16:15

 

 

egyéb

férfi

 

 

Sashegyi Gepárdok

3

3

 

1

1

 

 

557

Vindics Balázs

1994

0:16:19

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Informatikai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

Vindics-család

 

 

4

4

 

2

2

 

 

123

Kis Gyula

1979

0:16:26

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Pedagógiai és Pszichológiai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

ELTE-BEAC Polythlon Klub

5

5

 

3

 

 

 

280

Váraljai Vázsony

1984

0:16:48

Semmelweis Egyetem

Testnevelési és Sporttudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

TFSE

6

6

 

4

 

 

 

456

Pálfy Márton

1988

0:16:57

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

7

7

 

 

 

 

 

177

Beda Szabolcs

1977

0:17:15

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

8

1

 

1

1

 

1

49

Juhász-Staicu Simona

1971

0:17:21

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Bölcsészettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

Mogyoródi KSK

9

8

 

5

 

 

 

168

Szekeres András

1983

0:17:34

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

10

2

 

 

 

 

 

761

Kis Zsanett

1984

0:17:39

 

 

egyéb

 

 

 

11

9

 

6

1

 

 

605

Györgyi Péter

1989

0:17:40

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

doktorandusz hallgató

férfi

Operációkutatási Tanszék

 

 

12

10

 

 

 

 

 

480

Antal András

1982

0:17:49

 

 

egyéb

férfi

 

 

Nokia Solutions and Networks

13

11

 

7

3

 

 

447

Székely Gellért

1994

0:17:55

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

Székely 2-család

 

ELTE Fizikus Futócsapat - Polythlon

14

12

 

8

2

 

 

309

Bubnó Márk

1981

0:17:57

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Bölcsészettudományi Kar

doktorandusz hallgató

férfi

Egyéb

 

ELTE-BEAC Polythlon Klub

15

13

 

9

4

 

 

199

Allaga Tamás

1991

0:17:59

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

16

3

 

2

 

 

 

99

Pap Csilla

1992

0:18:03

Semmelweis Egyetem

Testnevelési és Sporttudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

TFSE

17

14

 

10

5

 

 

21

Túri Márton

1992

0:18:08

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

18

15

 

11

 

 

 

237

Kádár Márton Gábor

1991

0:18:09

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

19

16

 

 

 

 

 

755

Kapronyi Ferenc

1978

0:18:21

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

20

17

1

 

 

 

 

437

Turschl Bence

1999

0:18:26

 

 

középiskolai diák

férfi

 

 

 

21

4

 

3

 

 

 

808

Kóris Edina

1989

0:18:27

Semmelweis Egyetem

Testnevelési és Sporttudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

 

22

18

 

12

6

 

 

215

Hegedüs Dávid

1993

0:18:31

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

ELTE Fizikus Futócsapat

23

19

 

 

 

 

 

139

Lipták Gábor

1983

0:18:37

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

24

20

 

13

3

 

 

19

Szakács Dávid (ELTE)

1987

0:18:41

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

doktorandusz hallgató

férfi

Biokémiai Tanszék

 

ELTE-BEAC Polythlon Klub - ELTE TTK HÖK

25

21

2

 

 

 

 

545

Székely Benedek

1996

0:18:51

Toldy Ferenc Gimnázium

 

középiskolai diák

férfi

Székely 1-család

 

 

26

22

 

14

 

 

 

386

Csankó Géza

1992

0:18:52

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

27

23

 

15

 

 

 

64

Szabó Gergely Levente

1988

0:18:53

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

28

24

 

 

 

 

 

460

Bazsó Csaba

1985

0:18:53

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

fiatal egyetemi-főiskolai alkalmazott

férfi

Hidrodinamikai Rendszerek Tanszék

 

 

29

25

 

 

 

 

 

18

Szécsényi Ádám

1988

0:18:53

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

30

26

 

16

 

 

 

34

Huszár Levente

1989

0:18:58

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

31

27

 

17

7

 

 

749

Kaposi Ágoston

1993

0:18:58

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

32

28

 

18

 

 

 

624

Acs Sandor

1988

0:18:59

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

33

5

 

 

 

 

 

800

Roznyai Lilla

1985

0:19:01

 

 

egyéb

 

 

ELTE BEAC

34

29

 

19

8

 

 

524

Kulcsár Zoltán

1993

0:19:02

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

GyógyMatek

35

30

 

20

 

 

 

511

Tilk Bence

1993

0:19:05

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Villamosmérnöki és Informatikai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

36

31

 

21

 

 

 

736

Bársony Kristóf

1992

0:19:07

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Villamosmérnöki és Informatikai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

37

32

 

22

 

 

 

143

Rácz Lajos

1991

0:19:09

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

38

33

 

23

 

 

 

238

Boda Péter

1991

0:19:10

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

39

6

 

 

 

 

 

359

Khell Róza

1988

0:19:10

 

 

egyéb

 

 

 

40

7

1

 

 

 

 

422

Fuchs Dóri

1997

0:19:13

Vörösmarty Mihály Gimnázium

 

középiskolai diák

 

 

Uniqa Team Újbuda SE

41

34

 

24

 

 

 

118

Schubert Attila

1991

0:19:14

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

42

35

 

25

 

 

 

234

Böjti Bence

1993

0:19:14

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Villamosmérnöki és Informatikai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

43

36

 

26

9

 

 

56

Horváth Zsolt

1989

0:19:16

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

44

37

 

27

 

 

 

105

Varga Balázs

1991

0:19:18

Kodolányi János Főiskola

Bölcsészettudományi- Művészeti- Tanári Képzési Központ

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

45

38

 

28

 

 

 

512

Molnár Márton

1991

0:19:19

Semmelweis Egyetem

Testnevelési és Sporttudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

46

39

 

29

10

 

 

497

Vigh Balázs

1991

0:19:19

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

47

40

 

 

 

 

 

397

Sziládi Zoltán

1985

0:19:20

 

 

egyéb

férfi

 

 

Nokia Solutions and Networks

48

41

 

 

 

1

 

126

Gede Mátyás

1977

0:19:22

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Informatikai Kar

szenior egyetemi-főiskolai alkalmazott

férfi

Térképtudományi Tanszék,  Gede-család

 

 

49

42

 

 

 

 

 

489

Kalo Márk Vendel

1982

0:19:24

 

 

egyéb

férfi

 

 

Radikális Szélsőközéppárti Futómozgalom

50

43

 

30

 

 

 

345

Dekkers Aaron William

1994

0:19:24

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Építészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

51

44

 

31

11

 

 

250

Pál Levente

1993

0:19:33

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

ELTE Fizikus futócsapat

52

45

 

 

 

 

 

188

dr. Bognár Csaba

1980

0:19:35

Pécsi Tudományegyetem

Állam- és Jogtudományi Kar

doktorandusz hallgató

férfi

PTE Doktori Iskola

 

Caissa

53

46

 

32

 

 

 

413

Ács Bence

1991

0:19:36

Kodolányi János Főiskola

 

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

54

47

 

 

 

 

 

425

Zsoldos Sándor

1975

0:19:36

 

 

egyéb

férfi

 

 

ELTE-BEAC Polythlon Klub

55

48

 

33

 

 

 

88

Kocsis Bence

1991

0:19:38

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

56

49

 

34

 

 

 

448

Gál Péter

1990

0:19:41

Általános Vállalkozási Főiskola

 

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

57

8

 

4

2

 

 

330

Csizmadia Anna

1993

0:19:43

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Bölcsészettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

ELTE BTK HÖK

58

50

 

 

 

 

 

829

Zelenyánszki András

1977

0:19:45

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

59

51

 

 

 

 

 

141

Farkas László

1974

0:19:45

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

60

52

 

 

 

 

 

483

Somogyi György

1982

0:19:46

 

 

egyéb

férfi

 

 

Ericsson - ELTE-BEAC Polythlon

61

53

 

35

 

 

 

186

Horváth László

1984

0:19:50

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Villamosmérnöki és Informatikai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

Nokia Solutions and Networks

62

54

 

36

 

 

 

311

Angyal Levente

1990

0:19:51

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Villamosmérnöki és Informatikai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

63

55

 

 

 

 

 

724

Iszlai Ádám

1988

0:19:52

 

 

fiatal egyetemi-főiskolai alkalmazott

férfi

 

 

 

64

56

 

37

 

 

 

38

Csurgai József

1992

0:19:54

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

65

9

 

 

 

 

 

682

Oszlányi Réka

1978

0:19:55

 

 

egyéb

 

 

 

66

10

 

5

 

 

 

283

Borbély Stefánia

1993

0:19:58

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

BME Run

67

57

 

 

 

2

1

25

Székely Mózes

1967

0:19:58

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Pedagógiai és Pszichológiai Kar

szenior egyetemi-főiskolai alkalmazott

férfi

Egészségfejlesztési és Sporttudományi Intézet,  Székely 1-család

 

ELTE-BEAC Polythlon Klub

68

58

 

 

 

 

2

39

Tóthhak Péter

1969

0:20:01

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

69

59

 

 

 

 

 

225

Petz Tamás

1988

0:20:05

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

 

egyéb

férfi

 

 

 

70

60

 

38

 

 

 

739

Sátory Sebestyén

1991

0:20:08

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

71

61

 

39

4

 

 

642

Tolnai Gábor Nándor

1987

0:20:15

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

doktorandusz hallgató

férfi

Társadalom- és Gazdaságföldrajzi Tanszék

 

 

72

62

 

40

 

 

 

129

Pintér Norbert

1992

0:20:20

Nemzeti Közszolgálati Egyetem

Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

73

63

 

 

 

 

3

721

Stephens Patrick

1966

0:20:22

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

74

64

 

 

 

 

 

106

Siska Marton

1984

0:20:26

 

 

egyéb

férfi

 

 

Nokia Solutions and Networks

75

65

 

 

 

 

4

832

Pataki Zoltán

1970

0:20:28

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

76

66

3

 

 

 

 

794

Zima Gergő

1996

0:20:29

Kürt Alapítyányi Ginázium

 

középiskolai diák

férfi

 

 

 

77

67

 

41

 

 

 

308

Mák Balázs

1990

0:20:31

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Építőmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

78

68

 

 

 

 

5

578

dobay attila

1971

0:20:31

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

79

69

 

42

12

 

 

67

András Gergely

1987

0:20:38

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

ELTE Fizikus Futócsapat

80

11

 

6

 

 

 

17

Vétek Orsolya

1990

0:20:38

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Építészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

BME Run

81

70

 

 

 

 

6

558

Vindics Péter

1967

0:20:39

 

 

egyéb

férfi

Vindics-család

 

 

82

71

 

 

 

3

7

125

Horváth Ákos

1966

0:20:40

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

szenior egyetemi-főiskolai alkalmazott

férfi

Atomfizikai Tanszék

 

ELTE-BEAC Polythlon Klub - ELTE Fizikus

83

72

 

43

 

 

 

57

Petró Zoltán

1990

0:20:42

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

84

73

 

 

 

 

 

239

Kordás Dávid

1989

0:20:46

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

85

12

 

7

 

 

 

15

Tóth Fanni

1993

0:20:46

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

BME Run

86

74

 

44

13

 

 

426

Gősi Balézs

1993

0:20:46

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Informatikai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

87

13

 

 

 

 

 

541

Balázs Eliza

1987

0:20:48

 

 

egyéb

 

 

ELTE-BEAC Polythlon Klub

88

14

 

8

3

 

 

621

Vincze Rebeka

1994

0:20:48

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

GyógyMatek

89

15

 

 

 

1

 

131

Garai Ágnes Szonja

1985

0:20:49

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

fiatal egyetemi-főiskolai alkalmazott

Biokémiai Tanszék

 

 

90

75

 

45

 

 

 

493

Baranyai György

1989

0:20:50

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

Radikális Szélsőközéppárti Futómozgalom

91

76

 

46

 

 

 

361

Bodnár Mihály

1990

0:20:54

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

 

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

92

77

 

 

 

 

8

449

Kocza István

1973

0:21:00

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

93

16

 

9

4

 

 

206

Arató Csilla

1992

0:21:01

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

 

94

78

 

 

 

 

 

122

Terray András

1982

0:21:02

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

95

79

 

 

 

 

 

247

Benyó Zoltán

1982

0:21:03

 

 

egyéb

férfi

 

 

Nokia Solutions and Networks

96

80

 

 

 

 

 

5

Kis Róbert

1989

0:21:06

 

 

egyéb

férfi

 

 

GyógyMatek - Kürt Alapítványi Gimnázium

97

81

 

47

 

 

 

86

Csapó Dániel

1990

0:21:07

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Villamosmérnöki és Informatikai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

98

82

 

 

 

 

 

795

795

2013

0:21:07

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

99

83

 

 

 

 

 

76

Erdei Zoltan

1978

0:21:08

 

 

egyéb

férfi

 

 

Nokia Solutions and Networks

100

17

 

 

 

 

 

740

Torma Anett

1984

0:21:08

 

 

egyéb

 

 

 

101

84

4

 

 

 

 

756

Szendrei Zoltán

1996

0:21:10

Lövey Ferenc Gimnázium

 

középiskolai diák

férfi

 

 

 

102

85

5

 

 

 

9

653

Fernengel András

1962

0:21:10

ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola

 

középiskolai diák

férfi

 

 

 

103

18

 

10

5

 

 

266

Szobonya Nikoletta

1990

0:21:12

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

 

104

86

 

48

5

 

 

182

Martinek László

1986

0:21:14

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

doktorandusz hallgató

férfi

Valószínűségelméleti és Statisztika Tanszék

 

 

105

87

 

 

 

 

 

144

Kurják Tamás

1977

0:21:14

 

 

egyéb

férfi

 

 

Nokia Solutions and Networks

106

88

 

 

 

 

 

161

Farkas Zoltán

1978

0:21:14

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

107

89

 

49

 

 

 

331

Szabó Márk

1993

0:21:15

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

108

90

 

50

14

 

 

275

Ruff László

1990

0:21:16

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

109

91

6

 

 

 

 

430

Székely Kolos

1997

0:21:21

Toldy Ferenc Gimnázium

 

középiskolai diák

férfi

 

 

ELTE-BEAC Polythlon Klub

110

92

 

51

15

 

 

475

Lábszki Zoltán

1992

0:21:23

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Társadalomtudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

111

19

 

11

6

 

 

796

Budai Anna

1994

0:21:24

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

 

 

 

112

93

 

52

16

 

 

436

Kis-Kurgyis Gábor

1990

0:21:25

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Informatikai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

113

94

7

 

 

 

 

431

Palágyi Gergely

1998

0:21:26

Toldy Ferenc Gimnázium

 

középiskolai diák

férfi

 

 

ELTE-BEAC Polythlon Klub

114

95

 

53

 

 

 

79

Farkas Patrik

1988

0:21:26

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Gépészmérnöki Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

BME Run

115

96

 

54

17

 

 

293

Domokos Péter

1990

0:21:26

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Pedagógiai és Pszichológiai Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

116

97

 

55

18

 

 

517

Balogh Zoltán (1989)

1989

0:21:27

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

117

98

 

 

 

4

10

638

Scheuring István

1962

0:21:29

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

szenior egyetemi-főiskolai alkalmazott

férfi

Növényrendszertani- Ökológiai és Elm. Biológia Tsz

 

 

118

99

 

 

 

 

 

767

Trencseni Marton

1981

0:21:31

 

 

egyéb

férfi

 

 

 

119

20

 

 

 

 

 

741

Csere Sára

1986

0:21:31

 

 

egyéb

 

 

 

120

100

 

56

19

 

 

347

Major Boldizsár

1994

0:21:33

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

ELTE Fizikus Futócsapat

121

101

 

57

 

 

 

346

Koselák Zoltán

1988

0:21:33

Budapesti Corvinus Egyetem

Élelmiszertudományi Kar

egyetemi-főiskolai hallgató

férfi

 

 

 

122

102

 

58